Úvodní ustanovení

Vítejte na internetových stránkách Stomatologie Expert RK, které jsou vlastněny a provozovány Jakubem Rychlým se sídlem Staré Hutě 111, 769 01 Holešov, Česká republika. Tyto obchodní podmínky určují pravidla pro používání webu stomatologierk.cz a jsou závazné pro všechny uživatele tohoto webu. Posláním stránek je poskytnout návštěvníkům kvalitní informace o stomatologii a ústní hygieně. Při používání webu je nutné dodržovat nejen tyto podmínky, ale i všechny příslušné zákony a pravidla platné v České republice.

Jakákoliv interakce na webu by měla být prováděna s respektem a ohledem na práva ostatních návštěvníků a provozovatele webu. V případě, že s některým z ustanovení těchto obchodních podmínek nesouhlasíte, není Vám povoleno web stomatologierk.cz používat. Veškerý obsah publikovaný na tomto webu je chráněn autorskými právy a jakékoliv jeho využití mimo rámec osobní potřeby vyžaduje předchozí písemný souhlas majitele webu.

Ochrana osobních údajů

Respektujeme soukromí našich návštěvníků a chápeme důležitost ochrany osobních údajů. Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Na našich stránkách můžete narazit na formuláře vyžadující Vaše osobní údaje – tyto údaje používáme výhradně pro poskytování našich služeb, například pro zasílání newsletterů či odpovědi na vaše dotazy.

Zavazujeme se chránit Vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem třetích stran a neposkytneme Vaše údaje žádnému střepartu bez Vašeho výslovného souhlasu. Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo obavy týkající se ochrany Vašich údajů, neváhejte se na nás obrátit na [email protected].

Používání obsahu webu

Obsahem webu stomatologierk.cz se rozumí veškeré texty, obrázky, grafika, design, software a další materiály, jež jsou součástí tohoto webu. Všechny tyto materiály jsou chráněny autorským zákonem a jakékoli jejich kopírování, šíření, přeposílání, publikování či jiné využití bez předchozího písemného souhlasu je striktně zakázáno.

Uživatelé webu mají právo obsah webu prohlížet, tisknout a stahovat pro osobní potřebu bez jakýchkoli změn. Jakékoliv jiné užití obsahu, včetně jeho modifikace, přenosu nebo rozšíření, je nepřípustné a může být předmětem právních kroků. Uživatelé se zavazují nezneužívat web pro žádnou nelegální nebo neetickou činnost.

Napsat komentář

loader